Filip Stratyński

Jestem ekspertem w analizie finansów, budżetów i przepływów pieniędzy. Dzięki 18 letniemu doświadczeniu w tej materii potrafię skutecznie zbudować model automatyzacji przepływów finansów, uszczelnić wydatki i ocenić pod względem prawnym poszczególne zdarzenia gospodarcze.

Od 15 lat prowadzę szkolenia, wykłady i prezentacje poświęcone temu zagadnieniu, szkoląc pracowników firm i instytucji.

Od dzieciństwa jestem związany ze sportem, a od 2014 roku ścigam się w triathlonie na długich dystansach. Poprzez sport wyrobiłem w sobie umiejętność planowania i konsekwentnego realizowania poszczególnych punktów planu, a przede wszystkim budowania nawyków, których zadaniem jest wspieranie mnie w realizacji celów zarówno sportowych, zawodowych i osobistych.

W ten sposób przestałem palić oraz np. poprawiłem swój wygląd fizyczny pozbywając się zbędnych kilogramów (zdjęcia znajdziesz na moim profilu FB).

Wykorzystując posiadane doświadczenie, cechy i predyspozycje pomagam pozbyć się negatywnych nawyków zarówno w życiu jak i w portfelu. Poprzez planowane działania mobilizuję osoby, które chcą poprawy jakości ich życia, a wykorzystując sprawdzone narzędzia pozbywam się złych nawyków, aby stać się bardziej atrakcyjnym, majętnym, świadomym i z wyższym poczuciem własnej wartości.

Dzięki stosowanym narzędziom i technikom zamieniam negatywne zachowania na takie, które będą Cię wspierać. Uważam, że większość czynności, które wykonujemy w ciągu dnia jest wykonywana nawykowo.

Jeżeli obecnie odczuwasz

   X   zobojętnienie,

   X   marazm,

   X   strach przed niepewnymi czasami,

masz kłopot

  X   z nadwagą,

  X   brakiem relacji,

  X   paleniem papierosów,

nie potrafisz

  X   skutecznie planować,

  X   zarządzać wydatkami,

  X   utrzymać efektywności prywatnej i zawodowej,

  X   wyznaczać priorytetów i celów,

może to być właśnie efekt korzystania przez Ciebie z nawykowych zachowań, które mają negatywny wpływ na Twoje życie. Klasykiem takiego zachowania może być „odkładanie spraw na później”/prokrastynacja, której efektem z kolei jest brak efektywności, niskie poczucie sprawczości, pewności siebie.

Jeżeli chcesz

     mieć więcej czasu,

     przestać palić,

     przestać się objadać,

     czuć się bardziej atrakcyjny(a)

a przez to mieć

     większe poczucie własnej wartości,

     większe poczucie sprawczości i pewności siebie

     umiejętność podejmowania decyzji

możesz to osiągnąć modelując swoje zachowania i tworząc odpowiednie nawyki.

Każde wyuczone zachowanie można zmienić.

 

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości czy mogę Ci pomóc umów się na bezpłatną konsultację.

 

Jeżeli nie masz żadnych wątpliwości to wybierz odpowiednią dla siebie opcję.

Rekomendacje

Chciałam bardzo podziękować Filipowi za wspaniałe szkolenie, które odbyło się w maju i czerwcu. Filip posiada niesamowitą wiedzę na temat finansów domowych oraz możliwości oszczędzania. Wiedzę przekazuje w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, odpowiada na pytania bardzo szczegółowo, wyczerpująco i wyjaśnia wszystkie nurtujące problemy z tej dziedziny.🦋🌞.
Marlena Marla Horrvath
Dziękuję Filipie za pomoc w realizacji marzeń. Jesteś osobą pełną pozytywnej energii i masz ogrom wiedzy którą pięknie przekazujesz. Dzięki twojej osobie mam coraz więcej ... uświadomiłeś mi i pokazałeś gdzie najbardziej powinnam się skupiać w sprawach finansowych jak i w życiu prywatnym, również pokazałeś jak łatwo i przyjemnie można żyć. Jesteś wyjątkowym człowiekiem. Dziękuję za to, że jesteś 😊.
Magdalena Kurcewicz
Chcę się pochwalić, że dzięki Tobie Filip mam teraz wszystkie moje przychody i rozchody - oczywiście mam na myśli Finanse domowe - pod kontrolą. Planuję teraz swoje wydatki z większą uwagą i rozważam na co mogę sobie pozwolić i z czego muszę zrezygnować. Jak wiele osób wpędziłam się w spiralę długów, ale dzięki programowi, którego mnie nauczyłeś mam czarno na białym i mogę planować jak i co powinnam pierwsze spłacić, jak ograniczyć zbędne wydatki i jak rozsądnie dysponować tym co mam. Dzięki Twoim radom wiem, że mogę nawet zaoszczędzić trochę pieniędzy na inne potrzebny. Dzięki Wielki Filip takie proste, a wydawało się, że bardzo trudne.🌹🌷
Dorota Michalczyk

Łódź

+48 513 703 534

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

konsultacje@filipstratynski.com

Przewiń do góry
Rozpocznij czat
1
Potrzebujesz pomocy? Zapraszam
Witam.
W czym mogę pomóc ?